„SKYCAMP 2.0“: NAUJOJI, PATOBULINTA 2019 M. „SKYCAMP“ PALAPINĖ

 

2017 m. „Skycamp“ palapinė tapo sėkmingiausiu projektu per visą sutelktinio finansavimo istoriją, kadangi buvo surinkti 2,3 milijonai dolerių. 2018 m.

„Skycamp“ projektas laimėjo „Red Dot“ dizaino apdovanojimą ir šiomis palapinėmis buvo pradėta prekiauti 26 šalyse. 2019 m. džiaugiamės galėdami pristatyti „Skycamp 2.0“ palapinę. Tai naujoji, patobulinta „Skycamp“ palapinės versija.

SURINKIMAS TRUNKA VOS 1 MINUTĘ

 

Pastatykite savo automobilį ir surinkite „Skycamp“ palapinę vos per 60 sekundžių. Tai vyksta tikrai greitai.

 

 

JOJE PATOGIAI GALI MIEGOTI 4 ŽMONĖS

 

Apatinė dalis išsilanksto į karališko dydžio čiužinį, be to 50 % padidinome „Skycamp 2.0“ prie kūno formos prisitaikančio putų poliuretano čiužinio storį, lyginant su pradiniu „Skycamp“ čiužinio storiu. Ant šio čiužinio gali patogiai miegoti dviejų suaugusiųjų ir dviejų vaikų šeima arba iki 3 suaugusių asmenų. Kitos tokios erdvios stogo palapinės niekur kitur nerasite.

STOGO BAGAŽINĖS NERŪDIJANČIO PLIENO UŽRAKTAI

 

Tegul šie individualiai pritaikytos stogo bagažinės užraktai jums suteiks vidinę ramybę.

 

TENTINIAI LANGAI

 

„Skycamp 2.0“ palapinės langus sudaro 3 dalys: vidinis permatomas vinilo sluoksnis, tinklelis ir išorinis poliesterio sluoksnis. Išorinį lango sluoksnį galima suvynioti arba paversti stogeliu.

 

 

DĖMESYS DETALĖMS

 

Buvo patobulintas „Skycamp 2.0“ palapinės kopėtėlių dizainas – nuo šiol laipteliai yra lygūs, todėl jais galėsite saugiau ir patogiau užlipti.

 

KELIONĖ SU „SKYCAMP“ PALAPINE Į DŽASPERIO NACIONALINĮ PARKĄ

APSIRŪPINKITE PRIEDAIS

 

Norėdami sukurti daugiau erdvės, prie savo „Skycamp“ palapinės prijunkite papildomą patalpą, turinčią 11 kitų priedų.

 

 

UOLOS JUODUMO SPALVA

 

„Skycamp“ stogo bagažinė gali būti blizgios juodos, baltos ir nuo šiol uolos juodumo spalvos.

TINKA DAUGUMAI TRANSPORTO PRIEMONIŲ

Dėl universalios tvirtinimo sistemos, „Skycamp“ palapinę galima uždėti ant daugumos transporto priemonių. Atsižvelgiant į jos dydį, 160 svarų (72 kg) sverianti „Skycamp“ palapinė yra itin lengva. Todėl ją galima pritvirtinti ant daugumos rinkoje siūlomų automobilių stogo laikiklių.

Norėdami įsitikinti, ar „Skycamp“ palapinė tinka jūsų automobiliui, prašome apsilankyti mūsų tvirtinimo puslapyje arba su mumis susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

 

IDETI MYKTUKA SU NUKREPIMU I SKILTI AR TINKA MANO AUTOMOBILIUI

UŽMIKITE PO ŽVAIGŽDĖTU DANGUMI

„Skycamp“ palapinės privalumas yra „Skyview“ stoglangis, per kurį patenka papildoma dienos šviesa, o naktį yra matomos žvaigždės.

Kai nenaudojate apsauginės uždangos nuo lietaus, galite ją suvynioti, taip pagerindami vėdinimą.

NEPRILYGSTAMA KOKYBĖ

 

Kiekvieną „Skycamp“ palapinę kruopščiai gaminame ir surenkame savo gamykloje, be to produktas yra sertifikuotas, laikantis tokių aukščiausių tarptautinių sertifikavimo standartų, kaip ISO 9001 (Kokybės vadyba) ir ISO 14001 (Aplinkosaugos vadyba).

„Skycamp“ palapinę galima greitai ir paprastai surinkti tik dėl kruopštaus kiekvienos dalies dizaino ir aukštos kokybės. Metų metus tobulinome „Skycamp“ palapinės lankstymo dizainą, siekdami sukurti patogią palapinę, kurią tiesiogine prasme galėtų surinkti kiekvienas žmogus.

Pažvelkime atidžiau į „Skycamp“ medžiagų kokybę.

AERODINAMINĖ, DVISLUOKSNĖ STOGO BAGAŽINĖ

„Skycamp“ stogo bagažinė yra pagaminta iš FRP (stiklo pluoštu sustiprinto plastiko) ir DVIEJŲ sluoksnių, suteikiančių papildomos izoliacijos ir tvirtumo, kuriais ji skiriasi nuo tradicinių stogo bagažinių.

„Skycamp“ palapinę kelionės metu sauganti stogo bagažinė yra pagaminta iš stiklo pluoštu sustiprinto plastiko, turinčio dvigubą sluoksnį su integruota oro izoliacija, todėl palapinės medžiaga nepraleidžia garso ir joje nesikaupia kondensatas. Dauguma stogo palapinių yra sudarytos iš viengubo sluoksnio.

 

PATVARI KORĖTO ALIUMINIO GRINDŲ DANGA

„Skycamp“ sistemos grindys yra pagamintos iš itin patvaraus korėto aliuminio plokščių, kurios yra ne tik lengvasvorės, bet ir pakankamai tvirtos, kad atlaikytų 1,8 tonas sveriantį „Jeep Wrangler“ automobilį!

Ant lygių ir nuo šalčio izoliuotų aliuminio plokščių naktį žymiai patogiau išsimiegosite, nei ant akmenuoto ir šalto žemės paviršiaus.

 

300GSM DAUGIASLUOKSNIS MEDVILNINIS BREZENTAS

„Skycamp“ palapinė yra pasiūta iš orui pralaidaus ir vandeniui atsparaus daugiasluoksnio medvilninio brezento. Kad tikrai liktumėte sausi, palapinė taip pat turi vandeniui atsparius užtrauktukus ir papildomą apsauginę uždangą nuo lietaus.

Daugumos palapinių problema yra ta, kad plonas poliesteris yra padengtas vinilo danga, todėl medžiaga yra mažiau pralaidi orui ir palapinėje susidaro didesnis kondensato kiekis. Storesnis ir sunkesnis „Skycamp“ palapinės brezentas ne tik apsaugos jus nuo drėgmės, bet ir sumažins vėjo keliamą triukšmą.

 

 

NUIMAMA PALAPINĖS DALIS

 

Palapinės sienelė yra tik viena iš „Skycamp“ palapinės dalių. Ją galima visiškai nuimti, vasarą uždedant plonesnį tinklelį arba pakeičiant tik konkrečią palapinės dalį, todėl nereikia pirkti visos naujos „Skycamp“ palapinės. Taip pat galite savo palapinę patobulinti, pasirinkę vieną iš mūsų sukurtų riboto leidimo dizainų.

 

ATSPARI VĖJUI

 

Davėme „Skycamp“ palapinę išbandyti kitiems žmonėms!

Ji tvirta. Atlaiko vėjo gūsius geriau nei bet kuri kita, ant žemės statoma, palapinė, kurią esu naudojęs.“ – Taileris

 

Viena iš priežasčių, dėl kurios ją pasirinkau yra ta, kad mes dažnai stovyklaujame vėjuotose pakrantės vietose. Ji puikiai atlaiko vėją. – Merel

 

„Neturėjau jokių problemų dėl vėjo! O mes jau susidūrėme su pora stiprių audrų.“ – Džoja